Wersja polska English Version

  • Pokoje i apartamenty...

  • Pokoje i apartamenty...

  • Pokoje i apartamenty...

  • Poznaj nasz hotel...

  • Konferencje i bankiety...

  • Konferencje i bankiety...

  • Restauracja i bar...

  • Restauracja i bar...

Hotele Holiday Inn są najbardziej popularną marką  należącą do największej sieci hotelowej na świecie jaką jest InterContinental Hotels Group.  Jako najbardziej rozpoznawalna marka na świecie co roku przyjmuje w swoich hotelach więcej Gości aniżeli jakakolwiek inna grupa hoteli. Hotele Holiday Inn są w pełni przygotowane dla potrzeb zarówno Gości podróżujących w sprawach służbowych jak również tych, którzy wybierając nas pragną wypocząć w przyjemnej atmosferze i skorzystać z oferowanych przez hotel atrakcji takich jak: luksusowe restauracje, Room Service, MiniGym.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do luksusowego hotelu zlokalizowanego w samym centrum historycznego i tętniącego życiem miasta jakim jest Bydgoszcz. Mamy do zaoferowania dla naszych gości 134 klimatyzowane, komfortowe pokoje w tym Pokoje Executive oraz 8 przestronnych apartamentów zaprojektowanych w prawdziwie europejskim i nowoczesnym stylu. Wszystkie pokoje są wyposażone w telefony z możliwością bezpośredniego połączenia, HSIA, TV satelitarną, zestawy do przygotowania kawy i herbaty, minibary oraz sejfy przystosowane do przechowywania laptopa.

Restauracja „Bolero” zaprasza w podróż kulinarną po bogatych w dziedzictwo gastronomiczne regionach Polski oraz krajach Europy. Naszą domeną jest bogaty „Bufet Śniadaniowy”.

Dzień rozpoczęty w „Libretto” Lounge Bar wyśmienitą kawą to preludium kolejnych naszych propozycji.

Hotel oferuje 6 sal konferencyjnych wyposażonych w najnowszy sprzęt konferencyjny, dostęp do szybkiego internetu HSIA. Największa sala przystosowana jest dla 350 osób w układzie teatralnym. Wszystkie sale są klimatyzowane z dostępem światła dziennego. Zachęcamy Państwa do korzystania z MiniGym i sauny w celu utrzymania kondycji oraz poprawy samopoczucia. Bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych nad rzeką Brdą zachęca również do codziennego joggingu. Hotel posiada 58 podziemnych miejsc parkingowych.